אמבולנסים פרטיים – מהם ולמה צריכים אותם

 
מהם אמבולנסים פרטיים, ואיך הם קשורים למד"א? האם כל אחד יכול לפנות לקבלת שירותיהם?

לעיתים לא ברור מהם אמבולנסים פרטיים, ולמי הם מספקים שירות. להלן ריכזנו מידע חשוב אודות השירות החשוב הזה.

ארגון האמבולנסים הראשי במדינה הוא מד"א, והוא אחראי בעיקר על טיפול במקרים דחופים, בדגש על העברה מהירה של אנשים במצב רפואי קשה לבית חולים. אמבולנסים של מד"א הם גם חלק בלתי נפרד מכוחות ההצלה, ויש להם תפקיד חשוב בטיפול באירועי טרור ופלילים בעלי אופי אלים.

לצד ארגון מד"א, ישנן גם חברות אמבולנסים פרטיים, שהשירות שלהן דומה אך קצת שונה מזה שלמד"א. בעוד שמד"א מטפל בעיקר במקרים דחופים, אמבולנסים פרטיים מתאימים במיוחד לצורך העברה של חולים ונפטרים, כשמועד ההעברה ידוע מראש.
 
 
736_800x597
 
 

העברה של חולים

 
אנשים במצב סיעודי, שזקוקים לשירות העברה מקצועי לבית חולים, לקופת חולים או למוסד שיקום יכולים בהחלט להישען על שירותי אמבולנסים פרטיים. כל מה שצריך לעשות הוא ליצור קשר עם חברה כזו,ו למסור את כל הפרטים הרלוונטיים: מועד ההעברה, מקום האיסוף, יעד וכמובן צרכים מיוחדים של המטופל. עובדי האמבולנסים הפרטיים הינם אנשי מקצוע מיומנים ומוסמכים, שיש להם את היכולת לספק מענה רפואי במקרה הצורך.
 

העברת נפטרים

 
ככלל, ניתן לפנות למד"א לצורך העברת נפטרים. עם זאת, חשוב לזכור שבמד"א לעיתים קרובות צריכים לעשות סדרי עדיפויות, והקדימות בתור ניתנת לאנשים שזקוקים להעברה דחופה לבית חולים. פנייה לאמבולנס פרטי יכולה לזרז משמעותית את העברת הנפטר למקום הדרוש.

מעבר למהירות התגובה, חברות אמבולנסים פרטיים מספקות הרבה פעמים מענה למכלול הצרכים של המשפחה, הכוללים את כל סידורי הקבורה. במצב הקשה שבו נמצאת המשפחה בשעות הראשונות שאחרי הפטירה, עזרה זו הינה עזר רב עבורה.
 
 

הטסה לחו"ל

 
החברות הפרטיות מספקות שירות חשוב ביותר עבור חולים סיעודיים שטסים לחו"ל. השירות כולל הסעה לשדה התעופה, ודאגה מלאה לכל צורכי המטופל עד לעלייתו למטוס. השירות ניתן על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, המכירים את כל הנהלים והכללים, ובכך הם מצליחים לבצע את כל התהליך במהירות וביעילות.

אם כך, שירותי אמבולנסים פרטיים הינם משלימים לאלו של מד"א, וכוללים שירותים נרחבים יותר וליווי צמוד יותר של המטופל ושל משפחתו.

חברת אמבולנס פרטי חולון ובכל הארץ מספקת שירות איכותי ומהיר, ועומדת בכל דרישות משרד הבריאות, משרד התחבורה ומד"א. החברה מפעילה צי גדול של אמבולנסים איכותיים ומעסיקה צוות מוביל, שמכיר היטב את עבודתו.