שירותי אמבולנס פרטי במרכז

 
אמבולנס פרטי חולון ובכל הארץ הינה חברה המספקת שירותי אמבולנס במרכז. אנו מקבלים פניות מאנשים מכל גוש דן, ועושים כמיטב יכולתנו לספק עבורם את השירות המהיר והנוח ביותר.
 

לקוחותינו נהנים מיתרונות רבים:

 
  • הגעה מהירה לבית הלקוח
  • טיפול מסור בחולים ובבני משפחותיהם
  • העברת נפטרים
  • צי רכבים חדיש, העומד בכל הדרישות של מד"א
  • צוות עובדים מיומן, המורכב מיוצאי מד"א
 
להזמנת שירות אמבולנס במרכז חייגו אלינו 072-3258873
 
 

יתרונותיו של אמבולנס פרטי במרכז

 
אזור המרכז הינו המאוכלס ביותר בישראל, ולכן לחץ לא מבוטל מופעל על מד"א. לעיתים קורה שמד"א מתעכב להיענות לקריאות בשל עומסים רבים. הבעיה חמורה במיוחד עבורת ושבים שמתגוררים רחוק מבתי חולים או מתחנות מד"א. במצבים אלו חברות אמבולנס פרטיות נכנסות לתמונה, ומספקות שירות מהיר יותר.

כל העובדים של אמבולנס פרטי חולון ובכל הארץ הינם בוגרי קורסים של מד"א ויש להם את כל הידע והניסיון הדרושים על מנת להגיש את העזרה הדרושה למטופל.
 
 
 
אמבולנס במרכז
 
 
 
 

שירותים מיוחדים

 
שירות אמבולנס במרכז של חברתנו הינו משלים לשירותי מד"א. כך למשל, אנו מספקים שירות הסעות שלחולים סיעודיים לאירועים חשובים, כמו גם מטפלים בהעברה של אנשים חולים לטיפולים אולאשפוז בבתי חולים או במוסדות סיעוד. ניתן לקבוע איתנו את מועד קבלת השירות מראש וליהנות משירות שניתן בזמן, ללא עיכובים והפתעות מיותרות.

אנו מקפידים על מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר. כל הרכבים שלנו הינם חדישים ומותאמים לכל הדרישות שלמד"א. כל לקוחותינו נהנים מעמידה קפדנית בלוחות הזמנים ומשירות מלא, תוך הפגנת הרגישות הנדרשת.