אמבולנס לתיירות מרפא- דגשי בחירה עיקריים

 
כידוע, שירותי הרפואה הניתנים בישראל ברמה גבוהה מאוד. בארץ נמצאים כמה מהרופאים המובילים בתחומם, העושים שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם. נוסף על כך, מחירי הטיפול בארץ נחשבים לשפויים בהשוואה לשאר מדינות העולם המערבי. זוהי הסיבה בגינה תיירות המרפא כה מפותחת בארץ. חלק בלתי נפרד מהשירות הניתן לאלו הבוחרים ליהנות מתיירות מרפא, הינו שירותי הסעה מתקדמים המלווים את אוכלוסיית התיירים החל מרגע נחיתתם ולאורך כל תקופת שהותם בארץ. במאמר זה נסקור כיצד בוחרים אמבולנס תיירות מרפא ומה הם הדגשים שחשוב לשים לב אליהם?
 
להזמנת אמבולנס פרטי לתיירות מרפא חייגו אלינו 072-3258873
 

מהי תיירות מרפא?

 
 
תיירות מרפא היא תיירות שנועדה לאפשר קבלה של טיפול רפואי מתוכנן מראש, במועד ידוע, על ידי רופא מסוים. מיליוני אנשים מנצלים את יתרונותיה הברורים של השיטה וחוצים את גבולות מדינותיהם על מנת לקבל טיפול רפואי איכותי וזול משמעותית. כאשר עולה הצורך באבחון, ניתוח או קבלת טיפול רפואי כלשהו, ישנה אפשרות ליצור קשר ישירות עם המוסד הרפואי או להסתייע בחברות תיירות העוסקות בתיירות מרפא. המוסד הרפואי או חברת התיירות יוכלו לסייע באיתור הרופא המתאים ביותר למקרה הספציפי.
 
 
 
אמבולנס לתיירות מרפא
 
 
 
 
תיירים אלו עשויים להגיע לישראל רק לשם קבלת הטיפול או לשלבו עם ביקור משפחתי וטיולים במידת האפשר. כאמור, שירותי ההסעה המוצעים במסגרת חבילת התיירות, מקלים על השהות במדינה הזרה ובלעדיהם, חווית הטיפול עשויה להיפגע.
 

ליווי צמוד ומסור

 
אמבולנס לתיירות מרפא הינו שירות שנועד להפוך את החווייה של התיירים הללו לקלה ואף מהנה. החל מרגע הנחיתה, מלווים התיירים על ידי צוות האמבולנס בהורדה מהמטוס, במעבר בביקורת הדרכונים ועד ההגעה למלון או למוסד הרפואי. על אנשי הצוות באמבולנס לדעת את שפת התייר (או שפה בינלאומית - אנגלית) ולהתנהג באדיבות, תוך מתן יחס חם לתייר המטופל. שירות זה ימשיך ללוות את התייר בהעברתו למוסדות הרפואיים להם הוא זקוק, לטיפולים השונים ובסופו של התהליך, גם בחזרה לשדה התעופה. במקרה הצורך יאובזר האמבולנס בציוד חירום, מעלון להרמת נכים וכסאות גלגלים ואף באנשי רפואת חירום, פרמדיק ורופא בכיר.

כשמחפשים שירותי אמבולנס לתיירות מרפא, יש רק חברה אחת שבאמת תהיה שם בשבילכם לאורך כל זמן השהות בישראל. חברת אמבולנס פרטי חולון והמרכז מתגאה ביותר מ- 20 שנות ניסיון ויחס חם בתחום העברת המטופלים והמוגבלים בתנועה. אנו זמינים עבורכם 24/7 עם צי גדול של אמבולנסים מאובזרים והון אנושי מיומן. צרו עמנו קשר ואנו נשמח לעמוד לשירותכם!
 
יש לכם שאלות נוספות? חברת אמבולנס פרטי חולון לשירותכם בכל עת.
התקשרו: 072-3258873