אמבולנס פרטי

 
זקוקים להעביר קרוב יקר מבית החולים לשיקום בצורה בטוחה ונוחה?
חבר שהגיע לארץ חלה וזקוק להעברה דחופה למדינת מוצאו לצורך המשך טיפול?
 
התקשרו עכשיו לאמבולנס פרטי חולון בע"מ והזמינו אמבולנס מקצועי להעברה ללא תקלות, ותיהנו משירות 24 שעות. טלפון: 072-3258873.
 
 

אנחנו מספקים שירותי העברה באמבולנס של:

 
  • חולים מבתים או בתי חולים לבתי חולים אחרים, בתי אבות, שיקום וכדומה
  • חולים הזקוקים לעזוב את הארץ, העברה עד המטוס
  • נפטרים בארץ ולחו"ל
  • ועוד אנו מבטיחים שירות אדיב ורגיש לאורך כל היום
 
 
 

רק בריאות

 
העברת חולים, כמו כל מה שקשור לענייני בריאות, היא עסק מורכב ורצוי שיעשה על ידי מקצוענים. עדיף היה כמובן שלא יהיה צורך בשירותי הבריאות, אבל המציאות היא שלא ניתן להימלט משירותים אלה. אמבולנס הוא חלק ממערך הבריאות. אמבולנס פרטי מצויד בכל הדרוש לביצוע העברה של חולה במצב שאינו יכול לנסוע ברכב פרטי, אם כי הוא נדרש לשכב במהלך הנסיעה או שהוא זקוק להשגחה רפואית. נהגי האמבולנסים הפרטיים עוברים קורס הכשרה במד"א כך שיוכלו לסייע בעת הצורך. אותם נהגים, עוברים גם הכשרות נהיגה בהתאם להוראות משרד הבריאות ומשרד התחבורה. נהגי האמבולנסים עוברים גם רענון הנחיות מפעם לפעם.
 
 
אמבולנס פרטי
 
 
 
אמבולנס פרטי
 
 
 
 

בכל מקרה

 
שירות האמבולנס הפרטי נועד בראש ובראשונה לאנשים חולים האמורים לעבור ממוסד רפואי אחד לאחר, נסיעה לבדיקות במכונים חיצוניים לבתי החולים והעברה לבית חולים. השירות ניתן גם להעברת נפטרים. ברוב המקרים, העברת נפטר לבית החולים או לבית העלמין מבוצעת באמצעות אמבולנסים פרטיים. לכן, לא פעם משטרת ישראל ובתי חולים נעזרים בשירותי האמבולנסים הפרטיים.

אז אם אתם זקוקים להעברה של קרוב חולה ממקום למקום, בצורה בטוחה ותחת השגחה רפואית, אמבולנס פרטי חולון בע"מ יספק לכם שירות מהיר, יעיל ואדיב. לרשותנו עומדים מגוון אמבולנסים עם צוותים מיומנים. החברה פועלת כבר מעל לעשרים שנה בהצלחה מרובה, תוך שיתוף פעולה עם משטרת ישראל, מרכזים רפואיים, משרד הביטחון ועוד. התקשרו אלינו ותזכו לשירות בכל עת!