בית קברות

 

סידורי הגעה אל בית העלמין

 
כשאדם קרוב לכם נפטר או נהרג, אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לדאוג לו הוא הבאת גופתו אל בית הקברות. על מנת לעשות זאת ניתן להשתמש בשירותיו של אמבולנס מטעמה של חברה מקצועית המספקת שירותי העברת נפטרים. חברת אמבולנס פרטי חולון תהיה שם עבורכם ברגעים הללו ואם תרצו גם תעמוד לשירותכם בכל מה שקשור לשאר סידורי הקבורה.
 

לצדכם מהרגע הראשון

 
כשאדם קרוב לכם נפטר או נהרג, חלילה, אתם בוודאי רוצים שיהיה לכם זמן לעכל את הבשורה ולהתמודד איתה בקרב משפחה וקרובים נוספים. למרות זאת, על מנת להודיע על הפטירה ולארגן את הלוויה יהיה עליכם לעשות מספר סידורים בירוקרטיים כגון הבאת רופא לקביעת המוות, העברת הנפטר לבית חולים ולבית הקברות, הדפסה והדבקה של מודעות אבל, פרסום מודעות האבל בעיתונים על מנת שאנשים שמעוניינים להשתתף בלוויה יוכלו לדעת את מועדה, השגת אישורי קבורה ועוד. חברת אמבולנס פרטי חולון תוכל לבצע את כל המשימות הללו עבורכם, ואתם תוכלו להתפנות אל עצמכם ואל הקרובים לכם, כדי להתמודד עם האבל בצורה הנכונה ביותר עבורכם.
 
בית קברות
 

ללא הבדל דת, גזע ומין

 
גם אם יקירכם היה לא יהודי או שהיה חילוני שלא היה מעוניין בטקס קבורה אורתודוקסי, נהיה שם עבורכם ונסייע לכם לבצע את כל הסידורים הפורמליים על מנת שתוכלו להביא אותו למנוחת עולמים בדרך בה חפץ. הצוות המקצועי והמסור שלנו יהיה שם עבורכם וידאג לבצע את כל הסידורים הדרושים בעבור ארגון טקס אזרחי ליקירכם.
 

מנוחה נכונה

 
כשאתם משתמשים בשירותינו אתם יכולים להיות בטוחים שנהיה אתכם לאורך כל הדרך ונדאג שהאדם היקר לכם יגיע אל בית העלמין לאחר שכל הסידורים הבירוקרטיים כבר נעשו. אתם תוכלו להיות רגועים לגבי כל מה שקשור בארגון ובפרסום, ולהתרכז במה שחשוב באמת: שהות במחיצת האנשים הקרובים שלכם והתאבלות על הנפטר בדרך הראויה והרצויה מבחינתכם.
 
לקבלת מידע נוסף אודות העברת הנפטר אל בית הקברות וביצוע סידורי הלוויה – צרו עמנו קשר בטלפון 072-3258873.