מתי כדאי לשקול הזמנת אמבולנס ומה חשוב לדעת על ההזמנה?

 
האם אתם יודעים מהו הזמן המתאים להזמין אמבולנס? רבים מאתנו אמנם יודעים מתי מדובר על מקרה חירום של ממש שבו הזמנת אמבולנס היא ברור מאליה - למשל במקרה של תאונות דרכים קשות, תאונות קשות שמתרחשות בבית, מקרי אלימות קשים, וכיו"ב. עם זאת, ישנם המון מצבי ביניים, שבהם לא ברור האם כדאי להזמין אמבולנס, כמה כסף ה יעלה לנו, האם נקבל החזר, ועוד. חיברנו עבורכם מדריך קצר שיעזור לכם להבין, מתי כדאי להזמין אמבולנס, וכדי שלא תישארו עם שאלות, וכמובן - כמה טיפים שיעזרו לכם להזמין תמיד את האמבולנס במהירות, במידה ומדובר על מקרה חירום.
 

על המקרים, הטיפים, ועוד

 
  • כמה זה עולה? - המחיר של הזמנת אמבולנס תלוי בכמה קריטריונים. הראשון שבהם, הוא האם זה אמבולנס של מגן דוד אדום או אמבולנס פרטי. היתרון המרכזי באמבולנס פרטי זה שבאופן קבוע, המחיר שלו יהיה נמוך יותר מזה של מגן דוד אדום. היתרון באמבולנס של מגן דוד אדום הוא, שכל קופות החולים מוכנים לשלם החזרים עבורו, בעוד שעבור אמבולנסים פרטיים המדיניות משתנה. כך או כך, כדי לקבל את ההחזר עליכם להיות מאושפזים. כלומר - רק אם בית החולים קיבל את ההחלטה לאשפז אתכם ואתם הסכמתם - אתם תוכלו לקבל את ההחזר. כמו כן, המחיר משתנה בין אמבולנס רגיל עם מגישי עזרה ראשונה, לבין אמבולנס טיפול נמרץ. באמבולנס טיפול מרץ המחיר כפול והוא לרוב פי 2 יותר מזה של אמבולנס - רגיל - אך זהו גם אמבולנס שבו נמצא רופא, ולא רק מגישי עזרה ראשונה.

  • להזמין בכל מצב של פציעה? - רצוי מאד לשקול הזמנת אמבולנס במקרה שיש פציעה חמורה דיה, כך שתאם זקוקים לקבלת טיפול רפואי דחוף, ואינכם מסוגלים להתנייד במהירות הנדרשת לבית החולים או שהדבר בלתי אפשרי (למשל אם זו פציעה אשר ממש משתקת את האדם באופן חלקי או מלא). נכון שקשה לחשב זאת בזמן אמת, אבל ככל בשרור לכם יותר ויותר שהפציעה תגרור בעקבותיה אשפוז - כך צריך להיות ברור יותר, שכדאי להזמין אמבולנס, פרטי או של מד"א.

  • הסעת חולים למקומות - יש מקרים שבהם יש צורך להעביר חולים למקומות שונים. כך למשל, חולים שצריכים להגיע למרכזים רפואיים לטיפולים, חולים שצריכים לטוס לחו"ל כדי לעבור טיפולים רפואיים, וכיו"ב. חשוב מאד שלאורך כל הנסיעה יהיה איתם צוות רפואי ומכשירים רפואיים - ולכן הזמנת אמבולנס היא חשובה גם במקרים הללו. חשוב לציין שבמקרים הללו, האמבולנסים הפרטיים הם המשתלמים יותר כי מד"א יגבו מחיר מלא, ואילו מחירי האמבולנסים הפרטיים הם נמוכים יותר.

  • הסעות נפטרים - חשוב להבין כי הזמנת אמבולנס היא חיונית גם במקר שבו יש להסיע נפטרים לבית העלמין. הדבר נכון גם לקבורה דתית מסורתית, אך גם לקבורה האזרחית - וגם כאן אפשר לבחור בין שני סוגי האמבולנסים.

  • חשוב שיהיה מספר זמין - שימו לב בכל מקרה, רצוי שיהיה לכם מספר זמין של אמבולנס פרטי, ולא רק של מד"א, כדי שבמקרה חירום - תוכלו לקבל מענה בדיוק ממי שאתם מחפשים, ולא תצטרכו להתחיל ולחפש בנרות את המספר.
 
 

פונים עכשיו לאמבולנס פרטי חולון

 
אם אתם מעוניינים בהזמנה של אמבולנס במהירות, מכל סיבה שהיא - החל מאשפוז דחוף ועד להעברה לנמל התעופה, אמבולנס פרטי חולון הוא בדיוק מה שאתם צריכים. הצוות שלנו מנוסה בטיפול בחולים בדרגות חומרה משתנות, והאמבולנס עצמו פעיל בכל חלקי הארץ. צרו אתנו קשר דרך האתר או בטלפון 072-3258873 ונשמח לספק לכם מידע נוסף.
 
 
 
אמבולנסים