העברת חולי דיאליזה באמבולנס פרטי

 
ב- 20 השנים האחרונות גדל מספר חולי הדיאליזה בישראל בצורה משמעותית - יותר מפי שלוש! אי ספיקת כליות חריפה או כרונית מחייבת שימוש במכשיר הדיאליזה, הנחשב למציל חיים. מדובר בטיפול הניתן באופן תדיר למטופלים אלו, שצריכים להגיע למחלקות הנפרולוגיות בבתי החולים לעיתים על בסיס יומי. טיפול זה מחייב התקשרות קבועה עם חברה המספקת שירותי הסעה ייעודים לחולי דיאליזה. מה הם התנאים של הסעת חולי דיאליזה? להלן סקירה מקוצרת.
 
להזמנת אמבולנס פרטי להעברת חולים חייגו אלינו 072-3258873
 

שגרת טיפולים קבועה

 
 
אי ספיקת כליות חריפה מטופלת בבתי חולים, בתנאי אשפוז, עד להתייצבות מצבו של המטופל. כאשר מדובר בבעיה כרונית הגורמת להתדרדרות תפקודי הכליה, הרי שיש צורך בסינון הדם והחלפת משימת הכליה באופן מלאכותי, באמצעות מכשיר הדיאליזה. מטופלי דיאליזה נדרשים להגיע למרפאות השונות 3 עד 4 פעמים בשבוע ואף יותר, כך שהטיפול הזה מהווה עבורם שגרת חיים.

ישנם מטופלי דיאליזה המצליחים להגיע לטיפולים בכוחות עצמם, על ידי נהיגה ברכב פרטי או מונית, אך לרוב אין זה המקרה. מטופלי דיאליזה מוגבלים בתנועתם וסובלים לעיתים קרובות מתחלואה נלווית, המחייבת מציאת הסדר קבע שיקל על הסעתם לטיפולי הדיאליזה ובחזרה מהם. הדבר נעשה משמעותי פי כמה כאשר סביבת המגורים של המטופל אינה מאפשרת לו להגיע לרכב ההסעה, למשל במקרה והוא מתגורר בבית מגורים ללא מעלית.
 
 
 
אמבולנס פרטי
 
 
 
 

שירות המחייב מקצועיות

 
כל הסעת חולי דיאליזה חייבת לעמוד בסטנדרטים מחמירים תוך מקצועיות חסרת פשרות. מאחר ומדובר בשירות הניתן על בסיס קבוע, על הנהג להגיע בזמן לנקודת האיסוף ולהיות זמין ליציאה בחזרה לנקודת המוצא עם תום הטיפול. ההתקשרות הקבועה מצריכה שירות עקבי, יחס חם, אמפתיה ונכונות לעזור בכל בקשה. על רכבי ההסעה להיות מתוחזקים היטב, ממוזגים ומתאימים להסעת המטופל, לרבות מעלון להרמת נכים וכסאות גלגלים, נקודות עיגון למניעת תזוזה וליווי רפואי להשגחה במידת הצורך.

אם אתם זקוקים לשירותי הסעת חולי דיאליזה ברמה הגבוהה ביותר, חברת אמבולנס פרטי חולון והמרכז היא הכתובת הנכונה עבורכם. אנו מבינים את חשיבות העבודה עם קבוצת אוכלוסייה רגישה מעין זו ומעמידים לרשותכם צי רכבי אמבולנס מתוחזק היטב והון אנושי מעולה. איתנו אתם בידיים טובות!
 
יש לכם שאלות נוספות? חברת אמבולנס פרטי חולון עומדת לשירותכם בכל עת.
התקשרו: 072-3258873