תנאי העברת מוגבלי תנועה באמבולנס פרטי

 
הסטטיסטיקה מראה מגמתיות ברורה בעליית מספר האנשים באוכלוסייה בעלי מוגבלות חמורה בתנועה. השימוש באמבולנס פרטי הינו הכרח המציאות עבור אנשים אלו, שכן על מנת להגיע לנקודות יעד שונות, עליהם להסתייע באנשי מקצוע מיומנים ובציוד המתאים. כמובן שכל העברת מוגבלי תנועה חייבת לעמוד בתנאים ברורים, למען בטיחותו של הנוסע.
 
להזמנת אמבולנס פרטי להעברת מוגבלי תנועה חייגו אלינו 072-3258873
 

הצורך בשירותי העברת מוגבלי תנועה

 
 
לעיתים קרובות, קשישים, נכים ומטופלים סיעודיים אחרים אינם מסוגלים להסתדר בכוחות עצמם ולהגיע למחוז חפצם בעצמם. שירות המציע ניוד מותאם לצרכיהם הכרחי עבורם, שכן ללא היעזרות בגורם מקצועי, תהיה זו משימה בלתי אפשרית. באמצעות השירות ניתן לוודא כי המטופל מגיע ליעדו ושב לנקודת המוצא בקלות וביעילות. יש להניח שמטופל יזדקק לשירות במקרים של העברה לקופות ובתי חולים, מוסדות שיקומיים, פעילויות חברתיות ואף לביקורי משפחה. הדבר נעשה באמצעות אמבולנס פרטי בו עובד צוות רפואי הדואג כל העת לבריאותו ונוחיותו של הנוסע. השירות אף מתאים להעברת אנשים מוגבלים בתנועתם המתגוררים בבתי קומות ללא מעליות.
 
 
 
אמבולנס פרטי
 
 
 
 

בטיחות מעל לכל

 
על מנת להגיע לנקודת היעד, על מוגבלי התנועה להתמודד עם לא מעט משוכות. ניוד מוגבלי תנועה לוקח בחשבון את הקשיים הללו ומעניק למטופלים שירות בטיחותי. זה מתחיל עוד במקום שהותו של המטופל, המחייב ירידה בטוחה במדרגות או במעלית, שימוש בכיסאות או מיטות מיוחדות המאפשרות אבטחה מלאה, מעלון ייעודי להרמת המטופל אל תוך האמבולנס ושימוש בעיגונים חזקים (ונוחים למטופל!) בזמן הנסיעה.
 

התאמה מירבית ללקוח ויחס אישי

 
ישנם מוגבלי תנועה שיכולים להישאר במצב ישיבה ואילו אחרים חייבים להישאר בשכיבה בכל עת. בחלק מהמקרים נדרשת השגחה רפואית צמודה בעת ההעברה ויכולת לפעול במהירות בזמן חירום. אמבולנס פרטי חייב לעמוד בכל הדרישות הללו באופן מופתי, תוך הקפדה על מתן יחס חם ואמפתי למטופל ובני משפחתו. על מנת שתהא נסיעה "חלקה" ונעימה, על הנהגים להיות מיומנים ובעלי תודעת שירות גבוהה. זמינות 24/7 נדרשת אף היא ויכולת התקשרות על בסיס מזדמן או קבוע.

העברת מוגבלי תנועה באופן המקצועי ביותר, תחת השגחה רפואית צמודה היא המומחיות של חברת אמבולנס פרטי חולון והמרכז. החברה פועלת ברישיון ובפיקוח משרד הבריאות והתחבורה וכל הנהגים העובדים בחברה בוגרי קורס מד"א. אצלנו תיהנו מצי של רכבי אמבולנס חדישים ומתוחזקים, אשר מתאימים לכל מטרה ועומדים לשירותכם לאורך כל שעות היממה.
 
יש לכם שאלות נוספות? חברת אמבולנס פרטי חולון עומדת לשירותכם בכל עת.
התקשרו: 072-3258873