העברת חולים

 

העברת חולים מבצעים רק עם שירותי אמבולנס פרטי חולון בע"מ!

 
חולים רבים צריכים לעתים העברה למוסדות רפואיים שונים, לשדה התעופה, לבתי אבות ולמקומות נוספים אחרים. אבל אי אפשר להכניס אותם פשוט לרכב כלשהו ולהתחיל לנסוע, אלא יש לדאוג להם מבעוד מועד לשירותי הסעה מיוחדים, הכוללים השגחה רפואית צמודה. במילים אחרות, הם זקוקים לשירותי אמבולנס. הסיבה לכך היא שלעתים מדובר בחולים שמחוברים למכשירים רפואיים שונים או בחולים חלשים ומוגבלים. הם זקוקים לליווי צמוד של פרמדיק מוסמך ולציוד רפואי נגיש ותקני. כמו כן, הם זקוקים לרכב יציב שלא יטלטל אותם במהלך הנסיעה, על מנת שלא ייפגעו וכדי שבעייתם הרפואית לא תהפוך לחמורה יותר.

לשירותי אמבולנס פרטי חולון בע"מ יש את כל מה שנדרש על מנת לבצע העברת חולים על הצד ביותר. ברשותנו אמבולנסים רבים וחדישים, המצוידים בהתאם לתקן מגן דוד אדום בכל הציוד הרפואי שצריך. כמו כן, נהגינו הינם בוגרי קורס מד"א, בעלי ידע מקצועי וניסיון רב. לצד זאת, אנו שמים דגש על שירות אדיב ואמין וזמינים עבורכם 24 שעות ביממה.
 
העברת חולים
 

מי זקוק להעברת חולים?

 
מלבד פינוי חולים בשעת חירום ופינוי נשים לקראת לידה, ישנם חולים הזקוקים לשירותי אמבולנס במהלך היומיום למטרות שונות. קהל היעד הוא:
  • מי שצריך להגיע לבדיקות, לטיפולים שונים (למשל: פיזיותרפיה, דיאליזה, כימותרפיה וכדומה).
  • לקוחות שהם נכים או מוגבלים בתנועתם זקוקים לעתים לשירותי אמבולנס על מנת להגיע ממקום למקום.
  • מטופלים שמצבם הרפואי יציב, אך הם מחוברים למכשירים רפואיים שונים, שלא ניתן להכניס לרכב רגיל. הם מעוניינים להמשיך בשגרת יומם ככל הניתן ולבקר קרובי משפחה.
  • ועוד
 

תמיד כאן לשירותכם!

 
אנו זמינים עבורכם לאורך כל שעות היממה. בין אם אתם זקוקים לאמבולנס לשעת חירום ובין אם אתם זקוקים לאמבולנס לזמן שגרה, הצוות שלנו יגיע אליכם ויטפל בכם במסירות ובנאמנות, כפי שמגיע לכם.
 
לקבלת פרטים נוספים חייגו 072-3258873 או צרו עמנו קשר באמצעות האתר