העברת חולים למטוס

 

העברת חולים למטוס – שירות שעומד בסטנדרטים בינלאומיים!

 
אמבולנס פרטי חולון בע"מ מאפשר לכם וליקירכם לקבל יחס אישי ושקט נפשי, כאשר קיים צורך לעבור הליך רפואי בחו"ל. ברשותנו צי של אמבולנסים אשר מצוידים במכשור רפואי מתקדם ובצוות מוסמך מקצועי ומנוסה, אשר עומד לשירותכם לאורך כל הדרך.
 
לתיאום אמבולנס לצורך העברת חולים למטוס חייגו: 072-3258873
 
העברת חולים למטוס
 

נוסעים לטיפול בחו"ל? אנחנו כאן עבורכם!

 
אנשים רבים זקוקים לטיפולים שונים אשר ניתנים אך ורק בחו"ל. במקרים של השתלות איברים, ניתוחים וטיפולים רפואיים שונים, ישנם חולים רבים אשר מעוניינים לצאת מגבולותיה של ארץ מדינה על מנת להיות מטופלים, על ידי רופאים מומחים או להשתתף בהליכים ניסויים, ולו רק בשביל הסיכוי שהטיפול החדשני יוכל להציל אותם.

אותם אנשים אשר עומדים לעבור הליכים רפואיים בחו"ל, לפעמים אינם במצב שהם יכולים להתנייד בכוחות עצמם או שמחוברים אליהם מכשירים רפואיים, שמקשים עליהם את הניידות. בדיוק בשל סיבה זו לפעמים צריך להיעזר בשירות העברת חולים לשדה התעופה.
 

שירות מקצועי, יחס אישי

 
אנו מספקים שירותי אמבולנס פרטיים כבר שנים רבות. הצוות שלנו הוכשר על-ידי מד"א. בנוסף, ברשותנו ניסיון עשיר וידע רב וכן רישיונות מטעם משרד הבריאות ומשרד התחבורה. כל אלה נועדו על מנת להעניק לכם שירות מקצועי, מהיר, זמין ויעיל, ולהבטיח שביום שבו תצטרכו להגיע לשדה התעופה, יהיה לכם משהו אחד פחות שתצטרכו לדאוג לגביו.

הצוות שלנו דואג להעניק טיפול מסור, סבלני, אמפטי ומקצועי, ומבצע העברת חולים לצורך טיפול בחו"ל מזה שנים. אנו מעבירים את החולים ישירות עד למטוס בשדה התעופה, ואף מטפלים בכל הניירת הנדרשת לצורך הפחתת החיכוך ביניכם לבין הרשויות.

זקוקים למידע נוסף? אל תהססו לפנות אלינו! נשמח לענות לכם על כל שאלה שהיא.