העברת נפטרים

 

חברת אמבולנס פרטי חולון בע"מ מעניקה שירותי אמבולנס לצורך העברת נפטרים

 
כאשר אנשים מקבלים את הבשורה המרה על מוות של אדם קרוב ויקר, תגובותיהם עשויות להיות שונות: חלקם נכנסים להלם מוחלט ואינם מסוגלים להתמודד עם הסידורים שעליהם לבצע, בעוד אחרים מנסים להרחיק מהם את הכאב או להתמודד איתו על ידי ביצוע כל הסידורים הדרושים לקראת הלוויה, אף על פי שהדבר עלול להיות קשה מנשוא.

אם גם אתם מעוניינים לדאוג לפרוצדורות הכרוכות בתהליך הקבורה, חברת אמבולנס פרטי חולון בע"מ נותנת לכם ייעוץ ראשוני בנושא זה.

סדר הפעולות שעליכם לבצע:


  • מצאו חברה המעניקה שירותי העברת נפטרים לבית החולים – זהו הדבר הבסיסי ביותר שעליכם לדאוג לו. עם זאת, חשוב לברר ולוודא שניתן להשתמש בשירותיה לצורך העברת נפטרים אל בית החולים, במידה והאדם נפטר במקום אחר. זאת מאחר וכאשר אדם נפטר, רופא חייב לקבוע ולתעד את שעת המוות, ולהעניק לכם תעודות פטירה בשלושה העתקים.

  • בצעו סידורי קבורה משניים – בזמן ההמתנה בבית החולים יש לתאם את מועד הקבורה עם חברת קדישא ולהפיץ אותו טלפונית בין כל המכרים. כמו כן יש לשלוח מודעות אבל לבית דפוס, שאותן תוכלו לפזר סביב השכונה ובמקומות נוספים שבהם הנפטר קשר קשרים חברתיים. אבל במקום שאתם תעשו את כל הסידורים האלה, תוכלו להיעזר בצוות העובדים של אמבולנס פרטי חולון, שלו ניסיון רב בכל מה שדרוש בביצוע סידורי קבורה.

  • הביאו את הנפטר לבית קברות – לאחר שסיימתם את התהליך ביורוקרטי מול בית החולים ואת סידורי הקבורה המשניים, כעת עליכם להביא את הנפטר לקבורה בבית העלמין. כדי להעבירו, שוב עליכם לדאוג לשירותי אמבולנס ובמקביל לבקש אישור קבורה ממשרד הבריאות.
 
העברת נפטרים
 

ממלאים עבורכם כל בקשה

 
לא תמיד סידורי הקבורה הם סטנדרטים, בעיקר אם מדובר באדם שהשאיר צוואה להיקבר בחו"ל. אך בין אם אתם מעוניינים לקבור את יקירכם בארץ ובין אם אתם זקוקים לשירות העברת נפטרים לשדה התעופה, לצורך קבורה בחו"ל. אנו נבצע עבורכם כל בקשה, ברגישות ובאדיבות..
 
לקבלת פרטים נוספים חייגו עכשיו 072-3258873 או צרו עמנו קשר באמצעות האתר.