סידורי הלווייה

 

זקוקים לעזרה בסידורי הלוויה? אנחנו כאן לשירותכם, גם ברגעים קשים אלה!

 
אחד הרגעים שבהם מרגישים שהעולם חרב, מגיע כאשר אתם מקבלים את הטלפון שמבשר לכם שיקיריכם נפטר או חלילה, נהרג. טבעי שתרגישו נסערים ומבולבלים, ושתתקשו לארגן את סידורי הלוויה בכוחות עצמכם. כדי לאפשר לכם לעכל את האובדן ולהתמודד עם תחושת הכאב, חברת אמבולנס פרטי חולון בע"מ תארגן עבורכם את כל הסידורים הנדרשים.

חברנו מציעה עבורכם ברגעי הכאב פתרון מקיף לסידורי הלוויה, הכולל בין השאר:
  • העברת נפטרים באמבולנס בכל קצוות ארץ באמצעות אמבולנס חולון והמרכז
  • העברת נפטרים לשדה התעופה לצורך קבורה בחו"ל
  • הדפסת מודעות אבל והדבקתן
  • פרסום מודעות אבל בעיתונים במחירי מערכת
  • פתרונות לקבורה אלטרנטיבית, קבורה בקיבוצים, קבורה לחסרי דת וקבורה לא יהודית
  • ועוד
 
לקבלת פרטים נוספים צרו עמנו קשר 24 שעות ביום 072-3258873
 
סידורי הלוויה
 

למה צריך עזרה בסידורי הלוויה?

 
כאשר אדם נפטר בבית צריך להזמין רופא שיבוא לקבוע ולתעד את שעת המוות. עליכם לקבל ממנו תעודת פטירה בשלושה עותקים. לאחר מכן, צריך להזמין שירותי אמבולנס פרטי על מנת להעביר את הגופה לבית העלמין או לבית החולים הקרוב. כדי להביא את הנפטר לקבורה, צריך לדאוג לקבל אישור של מדור רישיונות קבורה שבמשרד הבריאות. לאחר מכן צריך לתאם את מועד הלוויה וכמובן להודיע עליה באמצעות מודעות אבל שתפזרו ברחובות וכמובן באמצעות העיתונים. ללא ספק בזמנים קשים כאלה, קשה לטפל בכל ההיבטים שציינו. לכן, במקום להתחיל להתרוצץ, תוכלו לעבור את התהליך בקלות ובנוחות, אם תיעזרו בחברה מנוסה, שתעשה את כל הסידורים עבורכם.
 

אנו עומדים לשירותכם בכל עת!

 
אמבולנס פרטי חולון והמרכז בע"מ זמינה עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אנו מעמידים לשירותכם צוות מיומן, אדיב ורגיש וכמובן צי גדול של אמבולנסים העומדים בכל התקנים. אנו נספק לכם שירות מקצועי, נוודא שיקירכם יקבלו את הכבוד שמגיע להם ונקל עליכם להתמודד עם האובדן.

צרו ענו קשר ואנו כבר נדאג לטפל בכל השאר!