סידורי קבורה

 
יקירכם נפטר ואתם זקוקים ברגעים קשים אלה לסיוע בסידורי הקבורה?
מחפשים גורם שיסייע לכם בהתארגנות ובהתנהלות מול הרשויות בזמן זה?
 
חברת אמבולנס חולון והמרכז בע"מ תסייע לכם ותקל עליכם ברגעים הקשים הללו. התקשרו אלינו בכל עת, לטלפון 072-3258873, ואנחנו נדאג לכל הפרוצדורות עבורכם.

החברה מספקת שירותים מגוונים:
  • אמבולנס להעברת חולים בין בתי חולים
  • אמבולנס להעברת נפטרים לבתי חולים או לבתי עלמין
  • העברת חולים לשדה התעופה, עד למטוס
  • סידורי קבורה והלוויה
  • ועוד

אז אם אתם זקוקים לעזרה, אנחנו כאן עבורכם!
 
סידורי הלוויה
 

פרידה קשה

 
הידיעה שאדם היקר לנו נפטר, בין אם היה חולה ובין אם נהרג בתאונה, היא קשה מאוד, אם לא הבשורה הקשה ביותר שניתן לקבל. האובדן מותיר חלל עצום לרוב, ויש קושי להתמודד עם המצב החדש אליו נקלעים. בנוסף לקושי הנפשי והרגשי העצום, מתחילה מסכת פרוצדורות בירוקרטיות שאינן מקלות על ההתמודדות. רופא צריך לאשר את המוות, לקבוע את שעת המוות ולהוציא תעודת פטירה. לאחר מכן צריך להעביר את הגופה לבית חולים או לבית עלמין, להוציא אישור קבורה ממדור רישיונות קבורה של משרד הבריאות, לתאם את ההלוויה עם חברה קדישא ולהודיע לכל הקרובים והמכרים. כמה טוב לדעת, שדווקא ברגעים קשים אלו, יש גורם מקצועי שעליו אפשר לסמוך שיבצע את כל הפרוצדורות הללו עבורנו.
 

להקל איפה שאפשר

 
את כל הפרוצדורות הבירוקרטיות וסידורי הקבורה הללו ניתן לעשות באמצעות גורם שלישי, ובכך להקל על בני המשפחה ולאפשר לה להתאבל על הקרוב שהלך לעולמו. אותו גורם שלישי, יבצע את הפרוצדורות, החל מהבאת רופא לקביעת שעת מוות והוצאת תעודת פטירה, ועד לפרסום מודעות אבל בעיתונים ובסביבת המגורים של הנפטר ומשפחתו, כדי לפרסם את שעת ההלוויה. הדבר מאפשר למשפחה להתחיל לארגן את כל הדרוש לשבעה וגם להודיע לקרובי משפחה רחוקים יותר על מותו של הקרוב.

חברת אמבולנס פרטי חולון בע"מ מבינה את רגישות המצב, ולצד שירותי הסעה, החברה מספקת את כל הדרוש לצורך סידורי הקבורה, מהבאת רופא לקביעת המוות, דרך הסעה לבית חולים ולבית עלמין, השגת אישורי קבורה ודאגה לפרסום שעת הקבורה בעיתונים ובסביבת המגורים.

אנחנו מאחלים בריאות ואריכות חיים לכולם, אולם אם אתם זקוקים לעזרה, אז הקלו על עצמכם והשתמשו בשירותים שלנו.