פרסום מודעות אבל

 
הצוות המסור של אמבולנס פרטי חולון עומד לשירותכם בשעה הקשה שלכם, ומציע לכם שירותי פרסום מודעות אבל כדי ליידע את הקרובים ואת המכרים בכל הפרטים.

  • הדפסת מודעות ברמה גבוהה
  • תליית המודעות בסמוך למקום המגורים
  • פרסום המודעות המודפסות בעיתונים ובמקומונים
 

חשיבות היידוע

 
כשקרוב משפחה נפטר, הרבה פעמים אנחנו צריכים לעכל את הבשורה ולהתייחד עם זכרו. למרות זאת, יש הרבה מאוד סידורים בירוקרטיים שצריך לטפל בהם, כמו לדאוג לפרסום מודעות אבל כדי לבשר למכרים וליידע אותם בפרטי הלוויה, לדאוג לסידורי קבורה ולהזמין מצבה. כשיש מי שעושה את הסידורים הללו, הראש והלב הרבה יותר פנויים להתמודדות עם המצב החדש ואפשר להיות רגועים ובטוחים שהמודעה עם כל הפרטים תתפרסם במקומות הנכונים.
 
פרסום מודעות אבל
 

לשירותכם ברגעים הקשים

 
אנחנו בחברת אמבולנס פרטי חולון מבינים את הצורך שלכם לשהות עם יקיריכם ברגעים כאלה, ומציעים לכם שירותי פרסום מודעות אבל. כך, אתם תוכלו להתפנות לדברים החשובים באמת, ולהסיר דאגה מלבכם לגבי הנושאים הבירוקרטיים. כשאתם משתמשים בשירותים שלנו אתם יכולים להיות בטוחים שכולם ידעו בדיוק מתי והיכן מתקיימת הלוויה ומתי והיכן יושבים שבעה; אנחנו נדאג לוודא אתכם את הפרטים לאשורם, נעביר לכם את המודעה להגהה לפני פרסומה ולפרסם אותה בכל מקום נדרש, כולל בקרבת מקום המגורים, בסמוך למקומות העבודה וכמובן – בעיתונים.

להזמנת שירותי פרסום מודעות אבל צרו קשר עכשיו עם אמבולנס פרטי חולון ואנחנו נדאג לספק לכם שירות מקצועי ומסור ברגישות הראויה.
 
ליצירת קשר חייגו 072-3258873 או צרו קשר דרך האתר.