מהו הציוד החייב להיות בכל אמבולנס

 
אמבולנס הוא רכב אשר מיועד להסעת חולים או נפגעים לבתי חולים, או להעברת חולים ממוסד בריאות אחד לאחר, להסעת חולים לשדה התעופה לצרכי הטסה רפואית, לפינוי נפגעי תאונות דרכים או אסונות אחרים, העברת נפטרים לקבורה וכיוצא באלה. אמבולנס יכול להיות כלי רכב של ספק ציבורי או פרטי, והוא מחוייב לכלול מספר פרטי ציוד הכרחיים.
 
להזמנת שירות אמבולנס במרכז חייגו אלינו 072-3258873
 
 

הציוד הנחוץ באמבולנס

 
מכיוון שאמבולנס מסייע להובלת חולים, פצועים וחבולים מסוגים שונים הרי שמן הסתם הוא מתפקד גם כתחנת עזרה ראשונה לפני הפינוי או בזמן הפינוי. לשם כך על כל אמבולנס להיות מצוייד בציוד עזרה ראשונה, ובעגלת מיטה אשר מאפשרת לאדם המובל ברכב לשכב או לשבת על פי מצבו. על האמבולנס להיות מצוייד גם בסירנה לאזהרת כלי הרכב האחרים בעת נסיעת חירום, באורות מיוחדים אשר מותקנים על גג הרכב וגם בשילוט גדול אשר מכריז על הרכב כאמבולנס.
 
 
 
ציוד לאמבולנס - אמבולנס חולון
 
 
 
 
ציוד העזרה הראשונה מהווה את עיקר הציוד הנחוץ באמבולנס ועליו לכלול בין היתר ציוד למצבי החייאה, ציוד למצבי חירום כגון עילפון, אפילפסיה, סוכרת, אסטמה, מחלות לב וכלי דם, שבץ מוחי וכדומה. וכן ציוד לטיפול בשטפי דם מסוג עוצרי שטפי דם, תחבושות סטריליות, חסמי עורקים וכדומה. ובנוסף חייב שיהיה בכל אמבולנס גם ציוד לטיפול בשברים וכוויות.
 

אמבולנס פרטי בשירות הציבור

 
אמבולנס פרטי חולון מעניק שירותי הסעות אמבולנס לכל צורך, החל מהעברת חולים ממוסד בריאות אחד לאחר, העברות מבתי אבות לבתי חולים וחזרה, העברת חולים לשדה התעופה לצורך הטסה רפואית, העברת נפטרים לבתי חולים ולקבורה, וכן סיוע למקרי חירום בכל איזור המרכז, סיוע באירועים המוניים, במקרים של תאונות דרכים וכדומה. אמבולנס פרטי חולון מצוייד בכל הנדרש מאמבולנס כולל רישיון, נהגים מורשים ציוד רפואי חירום וכדומה. לחברה צי של מספר אמבולנסים שיעמדו לשרותכם יום ולילה.
 
יש לכם שאלות נוספות? חברת אמבולנס פרטי חולון עומדת לשירותכם בכל עת.
התקשרו: 072-3258873