קבורה אזרחית

 
אמבולנס חולון והמרכז בע"מ עומד לצדכם ברגעים הקשים, ומסייע לכם לדאוג לכל סידורי הקבורה האזרחית. אנו מבינים את הכאב שלכם, ומעניקים לכם את התמיכה ואת המשענת המקצועית לה אתם זקוקים. שירותי אמבולנס פרטי שאנו מספקים ניתנים מתוך התחשבות מרבית במשפחה.
 

קבורה אזרחית למי שלא יכול להיקבר בקבורה אורתודוקסית

 
קבורה יהודית מסורתית מיועדת לתושבים היהודים של מדינת ישראל. באשר לאנשים שאינם יהודים, הם אינם יכולים להיקבר בטקס קבורה יהודי. מסיבה זו כיום ישנה אלטרנטיבה להיקבר בבית קברות חילוני מיוחד. קבורה אזרחית יכולה להתנהל במגוון רחב של טקסים: טקס חילוני, טקס קונסרבטיבי, אורתודוקסי, רפורמי או ללא טקס כלל וכלל. הבחירה בנוגע לטקס הקבורה שמורה לנפטר (במידה והשאיר הוראות למשפחתו) או לחילופין למשפחה. יצוין כי קבורה בבתי קברות חילוניים מתקיימת בתוך ארון קבורה.
 
קבורה אזרחית
 

מתאימים את הקבורה לחיי הנפטר

 
אנשים רבים מרגישים שאין זה צודק כלפי הנפטר לפנות לטקס אורתודוקסי, כאשר חיי האיש היו חילוניים. טקס קבורה מסמל במידה רבה את חיי האיש, ולכן יותר ויותר אנשים בוחרים בטקסים אלטרנטיביים, המשקפים בצורה טובה יותר את אורח חייהם. סיבה זו מובילה יותר ויותר אנשים לפנות לבתי קברות חילוניים.
 

חוק לקבורה אזרחית

 
בשנת 1996 נחקק חוק המעניק לתושבי ישראל את הזכות לקבורה חילונית, בהתאם לרצונו. החוק מחייב להקצות שטחים לקבורה חילונית בתוך בתי קברות קיימים. בנוסף, קמו בתי קברות חילוניים, המאפשרים קבורה חילונית בהתאם להשקפת עולמו של הנפטר, ובהתאם לרצון המשפחה.

במציאות שנוצרה במדינת ישראל של היום, למגזר הדתי כבר אין מונופול על הקבורה. בנסיבות אלו יש צורך בנותני שירות שיוכלו לספק למגזר החילוני את הדרישות החדשות. אמבולנס פרטי חולון בע"מ מספק לכם שירות מקצועי ויעיל המתאים לצרכים שלכם.