שירותי אמבולנס פרטי

 
חברות האמבולנס הפרטיות נכנסות במקום לא כדאי או לא ניתן להזמין את שירותי הרפואה הדחופה, קרי – מגן דוד אדום. כך, למשל, מספקות חברות אמבולנסים השונות שירותי העברת חולים, קשישים ואנשים בעלי מוגבלות תנועה בכל חלקי הארץ, בין אם מדובר בהסעה לבית חולים, לטיפול כזה או אחר, או לבית האבות. שירות נוסף הוא העברה של חולים לשדה התעופה וממנו. המשותף לכל השירותים הללו, הוא שהם אינם שירותים דחופים. באופן זה, שירותי אמבולנס פרטי מסייעים למד"א להתרכז אך ורק במשימות דחופות ולהציל חיים.
 
להזמנת שירות אמבולנס במרכז חייגו אלינו 072-3258873
 

בין השירותים אותם מספקות חברות האמבולנס הפרטיות

 
 
  • הסעת חולים – לבתי חולים, לבתי אבות, לטיפולים ומהם
  • הסעת חולים לנתב"ג עד המטוס
  • העברת נפטרים עד לקבורה
  • הסעת נפטרים לנתב"ג וממנו לקבורה
  • שירותים נלווים לקבורה
  • קבורות אזרחיות
  • גיבוי צוות רפואי באירועים
 
 
 
שירותי אמבולנס פרטי
 
 
 
 

לא לחולים בלבד

 
למרבה הצער, לא כל פעילותם של האמבולנסים הפרטיים מיועדים עבור החיים. חלק משמעותי מעבודתם כולל העברת נפטרים ברחבי הארץ ולעתים גם הסעתם להטסה לחו"ל, או לאיסוף מתים מנמל התעופה לקבורה בארץ. במסגרת זו, ועל מנת להעניק ללקוחותיהן שירותים מקיפים בשעתם הקשה, מציעות חברות רבות סיוע בהסדרת פרטי הקבורה, בין אם מדובר בקבורה יהודית מסורתית ובין אם בקבורה אזרחית לחסרי דת ולבני דתות אחרות.
 

מדוע לפנות לשירותי אמבולנס פרטיים

 
ישנן סיבות רבות בגינן אנשים פונים לחברות האמבולנס הפרטיות. ראשית, כפי שהוזכר קודם, לא תמיד משתלם, או אפילו אפשרי להזמין שירותי מד"א. שנית, בהיותן חברות פרטיות לכל דבר ועניין, ביכולתן של חברות אלו להציע מגוון שירותים מקיפים, תחת קורת גג אחת. כך, במקום לפנות לשני גורמים בשעת הצורך, ניתן לפנות לגורם אחד שדואג לכול. כמו כן, מכיוון שמדובר בחברות פרטיות, אשר כפופות לחוקי השוק ולתחרות, לא נדיר שאמבולנס פרטי מגיע אל הלקוח או המטופל, בטרם מגיע אמבולנס רגיל שהוזמן.

פעמים רבות, המטרה בשעת פנייה לשירות אמבולנס היא להסיע אנשים חולים ולאפשר להם להגיע לאירוע מסוים, או אל נמל התעופה זאת תחת פיקוח רפואי שוטף. הסיבה לכך יכולה להיות באמת הצורך בליווי של אנשי רפואה, אך היא יכולה לנבוע גם מן הצורך לשנע את החולה או הקשיש בשכיבה או בכיסא גלגלים – שירות אותו לא ניתן לבצע באמצעות שירותי הסעה רגילים, באמצעות מונית ורכבים פרטיים.
 
יש לכם שאלות נוספות? חברת אמבולנס פרטי חולון עומדת לשירותכם בכל עת.
התקשרו: 072-3258873