תנאי העברת אנשים מוגבלי תנועה באמבולנס

 
שירותי אמבולנס כוללים העברת אנשים מוגבלי תנועה בטווח גילאים רחב. שירות זה נדרש בכל אחד מהמקרים הבאים:

  • העברת חולים לבתי חולים, בתי אבות או טיפולים
  • פינוי חולים בחירום
  • העברת מטופלים למרפאות וביקורים
  • העברת חולי דיאליזה

השירות ניתן למוגבלי תנועה או קשישים. הוא מתאים לחולים המרותקים לכסאות גלגלים, למטופלים המתניידים בכוחות עצמם וסובלים ממוגבלות מסוימת בתנועה וגם למצבי חירום בהם ישנה סכנת חיים. אפשר להזמין אמבולנס עבור בעלי מוגבלויות לכל מקום ולכל מטרה כל עוד עומדים בדרישות ובתקנות.
 
להזמנת אמבולנס פרטי למוגבלי תנועה חייגו אלינו 072-3258873
 

הדרישות להעברת מוגבלי תנועה באמבולנס

 
 
העברת מוגבלי תנועה מתבצעת בתוך רכבי אמבולנס בהם מותקנים מעלונים מיוחדים. מעלונים אלו מתפקדים בתור מעלית, שמטרתה להעלות את המטופל על גבי כסא הגלגלים לתוך הרכב במהירות וביעילות.

מעלונים שומרים על בטיחות המטופל ומאפשרים את העברתו הנוחה. בנוסף, תנאי העברת אנשים מוגבלי תנועה באמבולנס כוללים עיגונים והתקנים מיוחדים. עיגונים אלו מחוברים אל כסא הגלגלים או המיטה וכך תופסים אותם בצורה יציבה במהלך הנסיעה או עצירות החירום.
 
 
 
העברת אנשים מוגבלי תנועה באמבולנס
 
 
 
 

כיצד מזמינים אמבולנס עבור בעלי מוגבלויות תנועה?

 
חשוב להזמין אמבולנס המציע תנאים המתאימים לדרישות של אנשים מוגבלי תנועה. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל אמבולנס ציבורי או פרטי אכן מחזיקים בתקנים הנדרשים. התנאים הניתנים בתוך האמבולנס משפיעים על רמת הטיפול בבעלי מוגבלויות ויכולים להציל חיים. רצוי להשוות בין חברות המציעות שירותי הסעות באמבולנס, לברר מראש מה התנאים בתוך הרכב ולהתייעץ עם אנשי מקצוע בכל מקרה של התלבטות.

שירותי אמבולנס ייעודיים יכולים לשפר את איכות החיים של בעלי מוגבלויות. הם מבטיחים מענה לדרישות רפואיות קלות או חמורות ומופעלים על ידי צוות מוסמך. כתוצאה מכך, הדגש העיקרי הוא על בחירת אמבולנס עם תנאים מתאימים.
 
יש לכם שאלות נוספות? חברת אמבולנס פרטי חולון לשירותכם בכל עת.
התקשרו: 072-3258873